C:\Users\tnkala\Desktop\160924831492818.jpg
شیائومی اخیراً عرضه رابط کاربری MIUI 12.5 پایدار را برای دستگاه های پرچمدار در چین آغاز کرده است و انتظار می رود به زودی تا ۲۸ دستگاه نیز گسترش یابد. در همین حال ، مدیر شیائومی تأیید کرده است که رابط کاربری MIUI 12.5 همچنین بر روی دستگاه های قدیمی مانند سری Xiaomi Mi 8 ، MIX 2S و MIX 3 وارد بازار خواهد شد. شیائومی در آگوست سال ۲۰۲۰ به روزرسانی MIUI 12 را برای Xiaomi Mi MIX 2S و MIX 3 ارائه داد.

گفته می شود دستگاه هایی که در لیست دستگاه های واجد شرایط برای اندروید ۱۱ قرار نگرفته اند ، طبق پست مدیر شیائومی آقای ژانگ گوئوکان در Weibo ، به روزرسانی رابط کاربری MIUI 12.5 را دریافت می کنند. او می گوید که گوشی MIX 2S دارای چیپست Snapdragon 845 است و مهندسان بر روی رابط کاربری MIUI 12.5 و به روزرسانی آن به همراه گوشی MIX 3 کار کرده اند.

صحبت از این است که ، گوشی MIX 3 ، که دارای چیپست Snapdragon 845 است ، با رابط کاربری MIUI 10 روانه بازار شد در حالی که گوشی MIX 2S با رابط کاربری MIUI 9 از جعبه خارج شد و روانه بازار شد. از این رو ، MIUI 12.5 چهارمین بروزرسانی MIUI برای گوشی MIX 2S خواهد بود در حالی که گوشی MIX 3 آن را به عنوان سومین بروزرسانی مهم دریافت می کند.

قابل توجه است که شیائومی از پرچمداران قدیمی با وجود گذشتن از دوره پشتیبانی نرم افزار، پشتیبانی کند.

در ادامه ، آقای ژانگ گفت که همراه با MIX ، دستگاه های Xiaomi Mi 8 ، Mi 8 Explorer Edition همچنین به روزرسانی MIUI 12.5 را دریافت می کنند. این دستگاه ها آخرین به روزرسانی عمده MIUI 12 خود را به ترتیب در جولای و آگوست سال ۲۰۲۰ دریافت کردند.

گفته شد ، آقای ژانگ از نسخه ۵G گوشی Mi MIX 3 که به روزرسانی مستقیم MIUI 12 را در ماه سپتامبر دریافت کرده است ، اشاره ای نکرده است. اما ، ما می توانیم انتظار داشته باشیم که در لیست قرار بگیرد. آنچه نامشخص است ، تاریخ عرضه به روزرسانی دستگاههای فوق الذکر است.

آقای ژانگ می گوید که بعد از اتمام پروژه های معلق توسط شرکت و اطمینان از نبود اشکال در نسخه آزمایشی ، این به روزرسانی کمی بعد انجام می شود. بنابراین ، به این زودی ها انتظار رابط کاربری MIUI 12.5 را بر روی این گوشی ها نداشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *